Malco Nano Ceramic Coating EPIC ( 2-3 aastat)

Keraamiline kaitse (rahvasuus ka – keraamiline vahatamine)  annab autole kauakestva kaitse, hüdrofoobsuse ning läike.

Teenus sisaldab:

  • Autopesu ning pigiplekkide eemaldamine
  • Mineraalide eemaldamine
  • Põhjalik kuivatamine
  • Värvkatte välipinna katmine keraamilise kaitsega (MA-FRA STC Permanent Nano Coat või MALCO EPIC Ceramic coating)
  • Rehvide läigestamine
  • Plastikpindade hooldus

Keraamiline kaitse on autole kasulik nii suvisel kui ka talvisel ajal. Keraamiline kaitse kaitseb kriimustuste vastu, välise keskkonna keemilise kahjustuste vastu (näiteks pigi, sool, naastrehvide puru roostetamine). Ta kaitseb ka putukate laikude söövitava toime vastu.

Keraamiline kaitse.

Et oma klientidele jagada veidi sisukamaid nõuandeid, oleme teinud päris mitmeid katseid keraamilise kaitse vastupidavusele ja üldisele käitumisele.  Tehas lubab kestvust autol 2 aastat. Nüüdseks on meil ka Ma-Fra STC keraamilise kaitse paigaldamisi üle 100 auto ja esimesed Ma-Fra STC keraamilise kaitse projektid on ka pea 2 aastat vanad. Sellest tulenevalt julgeme öelda, et Ma-Fra STC keraamiline kaitse kestab ka Eesti tingimustes 2 aastat, kui autot mõistlikult pesta ja hooldada.

Keraamiline kaitse või auto vahatamine.

Selle alapeatüki sisu ühtib suurelt jaolt vedelkaasi ja vaha võrdlusega. Keraamilise kaitse eelised püsivaha ees on järgmised: parem ja kauem kestev hüdrofoobsus, paksem ja kõvem kaitsekiht (kusjuures sarnaselt vedelklaasiga ja erinevalt auto vahast, on võimalik kiht kihi peale ehitada, ning seeläbi saavutada veelgi parem läige ning kaitse), vastupidavam kemikaalidele, parem läige)

Soovitused.

Kuna keraamiline kaitse on suhteliselt kallis teenus, siis oleme soovitanud klientidel enamasti ka auto eelnevalt poleerida või läigestada. Keraamiline kaitse iseenesest annab ka kahjustunud värvkattele silmnähtavalt juurde läiget ning sära. Külla aga ei peida ta lõplikult ära kriime. Teisisõnu, korralik kaitsekiht ei aseda  auto poleerimist. Kuna kaitse on ka kahe aastane, siis on mõistlik auto pind alt korda teha (kui just ei ole tegemist uue või hästi hoitud autoga). Vastasel juhul võib autoomanikku hiljem hakata häirima mõte, et oleks võinud ikka värvipinna päris korda teha. Aga nüüd ei ole võimalik kaitsekihi alt seda teha. Siis tuleks ka auto uuesti keraamilise kaitsega katta. See aga läheb veelgi kallimaks. Niisiis kaalu võimalust ka auto eelnevalt poleerida. Kas autot on vaja eelnevalt poleerida või läigestada, selle kohta on võimalik küsida meilt eelnevalt soovitusi ning hinnapakkumist.

Teenuse tellimisest.

Kui sul on uus auto või sa oled 100% kindel, et seda ei ole vaja eelnevalt poleerida (siiski leidub ka selliseid autosid, mis on nii hästi hoitud), siis saad auto keraamilist kaitset tellida ka interneti teel. Arvestama peaksid, et sõltumata sellest, kas töödega alustame hommikul või lõunaajal, toimub auto loovutamine kliendile alates järgmise päeva hommikust. Tehas näeb ette kuivamise ajaks (kui pind ei tohi kokku puutuda veega ja mustusega) 6 h. Sellest tulenevalt ei olegi praktiliselt võimalik autot kliendile üle anda samal päeval.

Auto keraamiline kaitse või vaha
Malco EPIC Ceramic coating - keraamiline kaitse

 

Küsi meie pesulatest Autoga Vanni kinkekaarte

Kinkekaardid on erineva väärtusega ning kehtivad selle väljastamisest 3 kuud kõigis meie Tartu autopesulates!

Uudised ja artiklid

Kaitseme ennast päikese eest. Aga autot?

Ühel päikselisel päeval mõõtsime Tartus Zeppelini parklas auto värvipinna temperatuuri ...
Edasi

Kauakestev puhtus autosse. Hoiame ära plekid ja laigud riidest pindadel.

Nii. Alustuseks. Arva ära mis osa särgist on mustuse vastu ...
Edasi

Sügisene auto vahatamine – millist vaha oma autole eelistada?

Viimastes blogides olen üsna põhjalikult lahti kirjutanud, miks on vahatamine ...
Edasi

7 põhjust miks enne talve auto vahatamine on tark tegu. Millal on õige aeg seda teha?

Paar autoomanikku on pärast auto vahatamise tellimist lasknud emotsioonid vabalt ...
Edasi

Auto vahatamiseks pole vaja oodata rehvivahetust!

Mitmed autoomanikud juba uurivad, et millal on õige aeg autot ...
Edasi

10 AASTAT klientide usaldust!