Professionaalne versus kodune autopesu?

Professionaalne versus kodune autopesu?

Möödas on need ajad, kui autopesu oli lihtne ajaviide iga autoomaniku elus, haara lihtsalt svamm ja ämber seebiveega ja ongi tehtud.

Tänapäeval, kui meid ümbritseb kõikjal innovatsioon ja autod muutuvad järjest modernsemaks, on  muutunud ka nõuded autohooldusele ja autopesule. Nüüd pole autopesu pelgalt autoomaniku hobi vaid pigem detailidele orienteeritud professionaalide pärusmaa. Seega, kui küsimus on kas eelistada kodust isetehtud autopesu või professionaalset autopesu, siis vastus on ilmselge- tänapäeva kõrgtehnoloogiliste autode puhul tuleks kindlasti sõiduki pesu usaldada professionaalidele. Aga mis on siis need olulised eelised, mida saab pakkuda vaid professionaalne autopesuteenus?

Kvaliteet

Kindel on see, et kui on küsimus autopesu kvaliteedis, siis on siin võitja professionaalne autopesu. Usaldades oma sõiduki hoolduse professionaalidele, saab klient olla kindel, et Tema sõiduki eest hoolitsevad oma ala asjatundjad, kes on läbinud autopesu ja puhastuse põhjaliku koolituse ning omavad ka arvestatavat töökogemust. Nad kasutavad oma töös professionaalseid töövahendeid nagu kõrgsurve õhupüsse, vahupritse, tolmuimejaid, mikrofiiber puhastuslappe, kõrgekvaliteetset autokosmeetikat, usaldusväärseid ja kõrgtehnoloogilisi vahasid ja poleerimisvahendeid. Kindlasti oskavad professionaalid anda häid soovitusi ja nõuandeid õige teenuse valimiseks, vastavalt aastaajale ja sõiduki üldisele seisukorrale, nagu näiteks soola ja pigikahjustused talveperioodil. Putukate ja lindude väljaheidete ning piduriosade tolmu eemaldamine suveperioodil nõuavab samuti õigeid töövõtteid ja spetsiaalseid vahendeid, mis ei kahjustaks sõiduki värvkatet.

Koduste vahenditega sõiduki eest hoolitsemine ei anna ainult kehvemaid puhastustulemusi vaid võib oluliselt kahjustada sõiduki värvkatet ja lakipinda. Ebakvaliteetsete ja sõiduki hoolduseks mittemõeldud töövahendite kasutamine võib tekitada auto värvipinnale hõõrumisjälgi.

Hind

Enamik autoomanike hindavad oma sõidukit ja peavad seda heaks investeeringuks. Seega peaks olema ilmselge, et heaperemehelik hoolitsus sõiduki välimuse eest peaks olema prioriteet. Pahatihti aga ei olda sõiduki eest hoolitsemises järjepidevad ja otsitakse ikka viise raha säästmiseks, kulutades oma aega ja käepäraseid vahendeid, selle asemel, et usaldada sõiduki puhastus professionaalidele.

Kui mitte arvestada puhastusvahenditele kulunud raha, siis ei maksa ju kodune autopesu praktiliselt mitte midagi, eks? Sealjuures tuleb aga leppida kehvema lõpptulemuse ja ohuga, et kasutatud töövahendid ja töövõtted võivad kahjustada sõiduki välimust ning hiljem võib kahjustuste likvideerimine juba oluliselt kulukamaks minna.

 

 

 

Küsi meie pesulatest Autoga Vanni kinkekaarte

Kinkekaardid on erineva väärtusega ning kehtivad selle väljastamisest 3 kuud kõigis meie Tartu autopesulates!

10 AASTAT klientide usaldust!