Poleerimine

Poleerimine on teisisõnu värvkatte lihvimine poleerimise kettaga ja selle juures kasutatavate poleerimise pastadega. Hea tulemuse saavutamiseks on vajalik mitme astmeline “lihvimine”. Kõige abrasiivsemate poleerimise pastadega eemaldatakse värvkattelt kriimud. Järjest väiksema abrasiivsusega pastadega eemaldatakse juba karedama pasta lihvimise jälgi.

Auto poleerimine – teenuse kirjeldus:

  • pigieemalduspesu
  • põhjalik kuivatamine
  • poleerimine masinaga erineva abrasiisvsusega pastadega, käiajälgede eemaldamine
  • plastiku hooldus
  • rehviläige

Märkus.
Kuna poleerimise teenuse tulemuse kirjeldamine sõnadega on sageli mitmeti tõlgendatav ja erinevalt mõisetav, on soovitatav enne sellelaadse teenuse tellimist tulla pesulasse, pesta auto puhtaks ning paluda nõustamist. Nõustamise käigus vaadatakse auto seisund üle ning soovitatakse ootustele vastav teenus.

Teenuse kirjeldus ja kvaliteediootused.
Auto poleerimine on teisisõnu värvkatte lihvimine poleerimise kettaga ja selle juures kasutatavate poleerimise pastadega. Hea tulemuse saavutamiseks on vajalik mitme astmeline “lihvimine”. Kõige abrasiivsemate poleerimise pastadega eemaldatakse värvkattelt kriimud. Järjest väiksema abrasiivsusega pastadega eemaldatakse juba karedama pasta lihvimise jägi. Poleerimise tulemuseks on parim võimalik läige (ei esine hologramme päikese valguses).

10 AASTAT klientide usaldust!